خدمات امداد خودرو

خدمات امداد خودرو

امداد خودرو این اطمینان را به شما می دهد که رانندگی ایمن و دلپذیری را تجربه کنید. ممکن است خیلی از افراد با خدماتی که امداد خودرو ارائه می دهد آشنایی نداشته باشند.حال اگر بخواهیم خدمات امداد خودرو را به صورت موردی بیان کنیم می توان موارد زیر را لیست کرد:
تراز بندی چرخ ها، تعمیر بدنه اتومبیل، تعمیر موتور، رنگ آمیزی، تعمیر ترمز، حمل با جرثقیل اتومبیل، کمک جاده ای و …
مکانیک های بسیار حرفه ای و آموزش دیده امداد راه صادق، با استفاده از بهترین کیفیت محصولات، همراه با آخرین تکنیک ها خدمات تعمیر خودرو را به مشتریان خود ارائه می دهند.

خدمات تعمیر و تعویض اتومبیل

هر قسمت از وسیله نقلیه شما در زمان های خاص نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. امداد خودرو خدمات تعمیر و تعویض اتومبیل را به مشتریان خود ارائه می دهد تا این اطمینان را داشته باشند که اگر وسیله نقلیه شما شروع به ایجاد مشکل کند، با حداقل مشکلات روبرو شوید.
در شرایط ناخوشایند و پیش بینی نشده که ماشین شما خراب می شود و از کار می افتد، کارشناسان امداد راه صادق می توانند مراقبت های مورد نیاز خودروی شما را ارائه دهند.

خدمات امداد خودرو

تعمیر یا تعویض ترمز

اگرهر بار که در حال حرکت هستید و از ترمز اتومبیل خود استفاده می کنید، صدای جیر جیر می شنوید، حرکت پدال ترمز مانعی در حرکت ایجاد می کند، فرمان شما لرزان است و یا اینکه اتومبیل شما هنگام سرعت زیاد تکان می خورد، لازم است هر چه سریعتر برای تعویض ترمز خراب اقدام کنید.

تعمیر کلاچ

زمانی که بوی کاغذ در حال سوختن در ماشین شما حس شد، سیستم انتقال قدرت اتومبیل باعث لغزش دنده می شود و یا در زمان گرفتن کلاچ با مشکل روبه رو می شوید، بسته به شدت، کلاچ فرسوده شده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد تا از خطرات احتمالی خرابی کلاچ جلوگیری کنید.

تعمیر سیستم برق اتومبیل

یکی از ضروری ترین سیستم های اتومبیل سیستم الکتریکی آن است. از باتری تا سیم کشی. این سیستم همان چیزی است که نیرو را برای سایر قسمتهای خودرو فراهم می کند.
اگر قادر به روشن کردن اتومبیل خود نیستید و یا اینکه صدای جرقه زنی را نمی شنوید، لازم است با امداد خودرو تماس بگیرید تا خدمات تعمیر برقی خودرو شما انجام شود.

تعمیر موتور

موتور ماشین مهمترین و پیچیده ترین اجزای اتومبیل شماست. اگر موتور شما نیاز به تعمیر دارد، اولین نشانه هایی که ماشین دارد، نشت روغن است.

برای اطمینان از عملکرد صحیح موتور خودرو، باید از موتور خودروی خود، همانطور که سازنده پیشنهاد می کند، مراقبت کنید. اگر در شرایطی قرار گرفتید که وسیله نقلیه شما به تعمیر یا تعویض بی جهت موتور احتیاج دارد، امداد راه صادق بهترین خدمات را برای شما ارائه می دهد.

تعمیراگزوز ماشین

سیستم اگزوز یک سیستم پیچیده است که در ماشین شما نقشی حیاتی دارد. اگزوز، اتومبیل را از تمام آلاینده های ناخواسته ای که توسط سیستم های مکانیکی خودرو ساطع می شود پاک می کند.
اگر اتومبیل شما بیش از حد پر سر و صدا شده است، اگر بوی بنزین می دهد، نمی توانید سرعت خود را به راحتی حفظ کنید، احتمال اینکه سیستم اگزوز شما نیاز به تعمیر داشته باشد وجود دارد.

تعمیر سیستم سوخت

آیا موتور ماشین شما صدای غیرمعمولی دارد؟ در این حالت ممکن است پمپ بنزین شما خراب شده باشد یا فیلتر سوخت شما مسدود باشد.

تعمیر سیستم تعلیق

اگر وقتی ترمز می گیرید جلوی ماشین شما به سمت پایین فرو می رود، یا هنگام رانندگی در جاده های ناهموار صدا اتومبیل زیاد می شود و یا اگر اتومبیل شما توسط وزش بادهای کناری تاب می خورد، احتمالاً در سیستم تعلیق اتومبیل مشکلی وجود دارد.

در صورت عدم تعمیر به موقع مشکلات سیستم تعلیق، ممکن است ثبات خودرو شما کاهش پیدا کند و راننده کنترل خود را از دست بدهد.

تعمیر فرمان

همراه با سیستم تعلیق ، فرمان دستگاهی است که وظیفه کنترل راننده بر روی خودرو را بر عهده دارد. اگر فرمان شما احساس سنگینی می کند، یا صدا ایجاد می کند و یا اینکه لرزش ایجاد می کند، لازم است هر چه سریعتر برای تعمیرات با امداد خودرو تماس بگیرید.
امداد راه صادق طیف گسترده ای از خدمات تعمیر اتومبیل را برای اتومبیل های شما از همه مدل و همه در یک سقف ارائه می دهد.

Leave a Reply

10 + هفده =

Call Now Buttonتماس با ما